iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Gala z udziałem solistów polskich i europejskich oper

2017-09-28 06:09:00
1 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się Gala Wiedeńska z udziałem solistów polskich i europejskich oper. U nas zdobędziesz darmowe wejściówki na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.

Podczas gali usłyszeć będzie można obdarzonych wspaniałymi głosami fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
 
Tej gali nie można przegapić! Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". 
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. 
 
Czytajcie nas i czekajcie na konkurs, w którym do wygrania będą trzy podwójne zaproszenia na ten niezwykły koncert. Szczegóły niebawem! A jeśli chcesz zapewnić sobie już dziś stuprocentowy udział w wydarzeniu, to zapoznaj się z infomacją na plakacie.
 
:

Tagi: opera, kalisz

Czytaj również

POLUB NAS NA FACEBOOK