iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Faflok z SiR potrzebuje pomocy!

2019-07-10 08:07:00
Zdjęcie: Facebook
Tym razem to Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski, prosi o pomoc... Trwa zbiórka pieniędzy na ratowanie najmniejszego i najmłodszego członka SiR - springer spaniela angielskiego - Lery'ego, zwanego też Faflokiem.

O tym, że to stowarzyszenie pomaga w poszukiwaniach osób zaginionych pisaliśmy już niejednokrotnie. To właśnie dzięki nim udaje się dotrzeć i odnaleźć osoby poszukiwane przez rodzinę.
 
Faflok kończy dopiero 16 tygodni. Początkowe objawy - jak czytamy we wpisie na zrzutka.pl, który zamieścił prezes stowarzyszenia - wskazywały (pomimo przyjętej trzykrotnej dawki szczepionki) na parwowirozę. Obecnie trwają badania w kierunku pasożytów, kokcydiozy, salmonelli, dziś się okazuje że mały nie ma praktycznie krwinek białych. Krwiste stolce, nic nie je, odwodniony, lewituje na granicy życia. Jest pod opieką najlepszych fachowców, ale... to kosztuje.
 
W tej chwili koszty leczenia sięgają tysiąca złotych, a to dopiero początek. - Faflok jest w SiR. A my Swoich nie zostawiamy! - czytamy w informacji na zrzutka.pl
 
 
Przyłączamy się do prośby prezesa stowarzyszenia i liczymy, że nasi Czytelnicy także wspomogą leczenie Fafloka!
 
 
Więcej na temat zbiórki i możliwości pomocy przeczytacie na zrzutka.pl.
 
 
 
 
 
Źródło: zrzutka.pl


Czytaj również

POLUB NAS NA FACEBOOK