iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ciekawostki

Elektryczną hulajnogą przez Ostrów? Na razie testowo

2019-11-22 11:11:00

Zdjęcie: Facebook
Na ostrowskim Rynku pojawiły się dziś hulajnogi elektryczne. Każda z nich wyposażona jest w manetkę gazu i hamulca elektrycznego oraz dodatkowo nożnego na tylnym kole. Jest także wyświetlacz informujący o prędkości i poziomie naładowania baterii. Dodatkowo każda hulajnoga posiada światło z przodu i z tyłu.

- Ta nowa Inicjatywa świetnie wpisuje się w nowoczesny wizerunek miasta, wspiera ekologiczne podejście do środowiska oraz zapewni mieszkańcom alternatywne środki komunikacji, które z powodzeniem znajdują miejsce w innych miastach Polski - czytamy na fanpage'u Beaty Klimek, prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. - To inicjatywa firmy Green Electricity, która wprowadza w naszym mieście system ich wynajmu w systemie free floating - czyli swobodnego przemieszczania się. Całość obsługiwana jest z poziomu wygodnej aplikacji: blinkee.city.
 
Zastosowanie w pojazdach urządzeń telemetrycznych pozwala śledzić ich lokalizację, ale też zapewnia kontrole nad nimi poprzez rejestrację wszelkich zdarzeń. Całość projektu prowadzona jest równolegle z edukacją klientów - tak, aby pojazdy były wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem oraz poruszały się i były pozostawiane w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Klienci którzy nie stosują się do zasad ruchu są wyłapywani, edukowani lub w przypadkach zawinienia karani. Codzienny serwis na miejscu pozwala na kontrole floty w każdym momencie.
 
Aby wypożyczyć hulajnogę wystarczy zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację mobilną. Użytkownik może zarezerwować pojazd na 15 minut. Koszt usługi według operatora, wynosi 2,50 zł opłaty startowej oraz 49 gr za minutę.
 

 
 Fotorelacja


Źródło: FacebookReklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl