iOstrowWlkp.pl reklamy
Żużel

Dziś wieczorem starcie w Toruniu, w sobotę z Unią Tarnów

2020-08-06 12:22:25
Zdjęcie: tzostrovia.pl
Grzegorz Walasek podjął decyzję, że wystąpi w czwartkowym meczu w Toruniu i pomoże swojej drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w jaskini lwa, czyli na Motoarenie w pojedynku z najmocniejszym zespołem eWinner 1. Ligi, Apatorem.

Kontuzja Grzegorza Walaska na szczęście nie okazała się aż tak poważna, jak pierwotnie sądzono w sobotni wieczór po meczu w Łodzi. – Grzegorz podjął decyzję, że czuje się na siłach wystąpić w Toruniu. Jedziemy tam składem, który został awizowany – tłumaczy trener Mariusz Staszewski.

Jednocześnie ostrowski klub pozyskał jako gościa Adam Ellisa. Brytyjczyk w przeszłości jeździł już w barwach TŻ Ostrovia, a jego macierzystym klubem w sezonie 2020 jest drugoligowy RzTŻ Rzeszów. – Odnośnie występu Adama Ellisa w sobotnim meczu z Unią Tarnów podejmę dopiero po czwartowym meczu w Toruniu – zaznacza trener Arged Malesa TŻ Ostrovia.

 

Mecz 6. rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, a Unią Tarnów odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim w sobotę, 8 sierpnia o godzinie 16.30.

 

Źródło: tzostrovia.pl


Czytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK