iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

Dzieci otrzymały ponad 160 odblasków

2018-09-07 12:57:47

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowscy policjanci nie ustają w działalności profilaktyczno - edukacyjnej skierowanej do dzieci i młodzieży szkolnej z miasta i powiatu ostrowskiego. Wczoraj, dzielnicowy sierż. sztab. Maciej Karasiński spotkał się z uczniami klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie z dzielnicowym było dla dzieci okazją do przekazania im wielu cennych rad w ramach bezpiecznego spędzenia czasu oraz bezpieczeństwa na drodze. Policjant wręczył też dzieciom odblaski.

Wczoraj, 6 września dzielnicowy ostrowskiej komendy spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. W trakcie pogadanki sierż. sztab. Karasiński omówił zagadnienia dotyczące drogi do szkoły. Policjant tłumaczył dzieciom o zachowaniu szczególnej ostrożności i rozwagi podczas przechodzenia przez jezdnię. Dzieciom zostały przypomniane przepisy i zasady odnośnie noszenia kasków podczas jazdy rowerem, konieczności korzystania z fotelików i podkładek podczas jazdy samochodem oraz konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa.

 

W trakcie wczorajszego spotkania ponad 160 dzieci otrzymało od policjanta elementy odblaskowe. Najmłodsi chętnie przypięli je do swoich szkolnych plecaków, mając świadomość, że dzięki temu będą lepiej widoczni a tym samym bardziej bezpieczni na drodze.

 

Dzielnicowi praktycznie każdego dnia spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Realizując program „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” starają się zwracać uwagę najmłodszych mieszkańców powiatu ostrowskiego na różne aspekty bezpieczeństwa. Informują o zagrożeniach i ewentualnych skutkach niewłaściwych zachowań.

 

 

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl