iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

„Drużyna Kosiniaka” na ostrowskim Rynku

Wczoraj na ostrowskim Rynku, odbyło się spotkanie zorganizowane przez „Drużynę Kosiniaka”.
Kampania wyborcza jest na finiszu w związku z tym lokalni działacze chcieli podsumować prowadzoną kampanię i wesprzeć w ostatnich dniach kandydata na Prezydenta RP Władysława Kosiniaka Kamysza. Omówiono również program wyborczy.
 
Ze wszystkich kandydatów - jak podkreślają działacze PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz, w powiecie ostrowskim bywał najczęściej m.in. na spotkaniach z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, w otwartych spotkaniach z mieszkańcami, uczestniczył w otwarciu biura poselskiego posła Piotra Walkowskiego, wizytował gospodarstwo rolne w Tarchałach Wielkich u państwa Dolatów, odwiedzał śp. posła Józefa Gruszkę. 
 
- Władysław Kosiniak-Kamysz jest gwarantem pojednania wszystkich Polek i Polaków, możemy się różnić, ale niech to będzie nasza siła jako Narodu, a nie pretekst do wszczynania kolejnych konfliktów. Nienawiści mówimy NIE. Potrzebna jest wzajemna życzliwość i szacunek do drugiego człowieka. Dziś nie musimy wybierać mniejszego zła, możemy wybrać większe dobro – powiedział Piotr Walkowski.
 

 

 Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również