iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Wtórek

Druhowie rywalizowali w zawodach ratowniczych

2020-10-21 13:10:00

Grupa Ratownictwa Medycznego OSP Wtórek, była jedną z 21 ekip, które wzięły udział w Ogólnopolskich Zawodach Ratowniczych KPP w Sobótce k. Wrocławia. Organizatorem zawodów była Fundacja Ratownictwa Posejdon.

Podczas rywalizacji każda z drużyn, sprawdzała się w udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w symulowanych warunkach oraz w zadaniach sprawnościowych, sprawdzających fizyczną wytrzymałość i współpracę w drużynie. Ponadto uczestnicy zawodów wzięli także udział w specjalnych wykładach, podczas których omówiono najnowszą wiedzę ratowniczą.
 
Ostatecznie drużyna GRM OSP Wtórek, w klasyfikacji ogólnej zajęła 10 miejsce. Zaś w klasyfikacji zadań specjalnych stanęła na podium, zajmując drugą lokatę. Ponadto ratownicy z OSP Wtórek otrzymali nagrodę specjalną za najlepiej wykonane zadanie specjalne. 
 
- Było to niesamowite przeżycie podczas, których nabraliśmy doświadczenia oraz nauczyliśmy się współpracy pomiędzy naszą drużyną jak i współpracy z ZRM. To kolejny przykład, że warto ratować ludzkie życie i udoskonalać swoje umiejętności w tym kierunku. Nie ważne jest miejsce i nagrody, tylko zdobyte doświadczenie i możliwość kształcenia się w tym kierunku - podkreśla Marcin Fleischer naczelnik OSP Wtórek oraz ratownik GRM. 
 
Ochotnicza Straż Pożarna we Wtórku znajduje się w Rejestrze Jednostek Współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne. Jednostka w swoich szeregach skupia 5 ratowników medycznych, 6 ratowników kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz jedną położną. 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl