iOstrowWlkp.pl reklamy
Studia rekrutacja

Droga do lepszej przyszłości!

Studia to bardzo istotny czas w naszym życiu. Wówczas nie tylko zdobywamy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, lecz również nawiązujemy nowe znajomości i tworzymy długotrwałe relacje. To, co wyniesiemy z tego okresu jest zależne od naszego zaangażowania i ciężkiej, wytrwałej pracy. Warto pamiętać, iż trud poświęcony na zdobywanie wykształcenia zaowocuje w przyszłości zdobyciem wymarzonego zawodu.

Z perspektywy całego naszego życia, studia stanowią zaledwie niewielką jego część, ale korzyści jakie otrzymujemy dzięki edukacji
i podnoszeniu swoich kwalifikacji przynoszą nam długotrwałe, pozytywne efekty.

 

Warto zatem rozważyć rozpoczęcie nauki.

 

 

Jaką szkołę wybrać? 

 

Decydując się na rozpoczęcie edukacji w uczelni wyższej, powinniśmy mieć na uwadze oferowane przez nią kierunki studiów. Muszą one być perspektywiczne i odzwierciedlać nasze zainteresowania i pasje. Warto rozważyć także sposób sfinansowania tej inwestycji. Nie bójmy się tego słowa, bowiem ukończenie uczelni wyższej to nie tylko perspektywa lepiej płatnej, lecz także bardziej pożądanej i lubianej przez nas pracy.

Jak zatem wybrać uczelnię, która zapewni nam uznanie i możność realizowania się w życiu? Przede wszystkim musimy mieć na uwadze sposób, w jaki chcemy studiować. Studia dzienne mają wiele zalet, ale co do zasady, wymagają od nas poświęcenia większej ilości czasu. Rozwiązaniem tego problemu zdają się być studia niestacjonarne, które dzięki formie weekendowych spotkań (nazywanych umownie zjazdami) dają możliwość pracy w tygodniu. To szalenie istotny aspekt przy wyborze studiów, gdyż koniec końców będziemy musieli sfinansować swoją naukę. Wybierając uczelnię, warto przeanalizować wszystkie opcje, lecz przede wszystkim powinnyśmy zwrócić się w stronę szkół prywatnych. Gwarantują one taki sam, a niekiedy nawet i wyższy poziom nauczania w porównaniu do uczelni państwowych, a przy tym oferują również spore zniżki.

 

 

Doskonałym tego przykładem jest Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, której wieloletnia praktyka oraz doskonale przygotowana kadra praktyków, zapewnią świetne przygotowanie zawodowe. Jednocześnie - co warto podkreślić - nie zrujnuje to studenckiego budżetu, bowiem uczelnia ta oferuje szereg bonifikat, zarówno dla maturzystów jak i absolwentów innych szkół wyższych.


Ogrom możliwości


Spośród niezliczonych kierunków, oferowanych przez rozmaite uczelnie w Polsce, są też takie, których ukończenie umożliwia nam zdobycie kwalifikacji potrzebnych w wielu pożądanych zawodach. Wśród cenionych w sferze pracodawców programów studiów są wszystkie kierunki związane z bezpieczeństwem,  psychologią, pedagogiką oraz zarządzaniem. Rynek pracy pozostaje mocno nienasycony w tych obszarach, zatem kończąc studia w ramach specjalności na którymś
z powyżej wymienionych kierunków, mamy znacząco ułatwione zadanie jeśli chodzi o zdobycie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Dodatkowo, realizujemy się na gruncie towarzyskim, gdyż studiujemy
z ludźmi dzielącymi z nami pasje i poglądy. Dokładając do tego wysokie zniżki za same studia, jesteśmy w pewien sposób na uprzywilejowanej pozycji względem „startu w przyszłość”. Warto więc już teraz zastanowić się nad tym, czym chcemy zajmować się w życiu, przejrzeć oferty szkół wyższych, w tym szczególności – Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

 

WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA

ul. E. Orzeszkowej 1
60-778 Poznań

tel. +48 662 221 133

www.wsb.net.pl

www.facebook.com/poznanwsb

 


 

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI