iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Nowe Skalmierzyce

Dotacja na wymianę starych pieców

2019-04-25 10:54:16

Na sesji 17 kwietnia Rada Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce podjęła uchwałę określającą zasady udzielania dotacji na likwidację ogrzewania węglowego i zastąpienie go proekologicznymi systemami grzewczymi.

O wsparcie w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych (nie więcej jednak niż 4 tys. zł na jednego beneficjenta) będą mogły ubiegać się osoby fizyczne oraz wspólnoty mieszkaniowe posiadające nieruchomości na terenie gminy. Wnioski będzie można składać w urzędzie od 8 maja do 30 czerwca, bądź do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w danym roku budżetowym (w 2019 samorząd przeznaczył 300 tys. zł). Dofinansowanie obejmie koszty demontażu starych pieców oraz zakupu i montażu nowego źródła ogrzewania. Nie będzie można przeznaczyć go na m.in. instalację ogrzewania w nowo budowanych obiektach, przygotowanie dokumentacji związanej z jego wymianą, zakup urządzeń, które nie będą trwale ogrzewały budynku, instalacje kominkowe, wymianę bądź modernizację istniejącego już systemu proekologicznego.
 
- Dotacja  zapewne skłoni wielu mieszkańców do podjęcia trudu wymiany starych pieców węglowych na nowe, proekologiczne. Jest to rozwiązanie nie tylko przyjazne środowisku, ale także przynoszące oszczędności samym mieszkańcom. Liczę, że przedsięwzięcie spotka się z dużym zainteresowaniem – powiedział burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak.
 
 
 

 
Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl