iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Don Vasyl dla seniorów

Rozpoczęły się Ostrowskie Dni Seniora. Z tej okazji na scenie 3mk Areny Ostrów królowały cygańskie rytmy w wykonaniu Don Vasyla. 

Na scenie zabrzmiały największe cygańskie hity w wykonaniu Don Vasyla. Artysta jest najbardziej znanym Romem w Polsce. Takie przeboje jak "Cygańskie lato", "Moja jedyna" czy "Dzień i noc" zna i nuci cała Polska. Lekkie, cygańskie rytmy szybko porwały publiczność do wspólnego śpiewu, zabawy i tańca.

Koncert Don Vasyla zainaugurował Ostrowskie Dni Seniora. Te przypadają zawsze w październiku z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz Europejskiego Dnia Seniora.

Pomysłodawczynią koncertów dedykowanych ostrowskim seniorom jest Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

-  Myślę, że takie koncerty są dla naszych seniorów wielkim przeżyciem, najlepiej świadczy o tym frekwencja. Za każdym razem 3mk Arena Ostrów jest wypełniona po brzegi, a zatem widać jak bardzo mocno seniorzy czekają na te wydarzenia. Dla nas to również wielka radość, że możemy z okazji tego październikowego święta uhonorować ich w taki szczególny sposób i podkreślić jak są dla nas ważni, jak bardzo ich kochamy i szanujemy – mówi B. Klimek.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI