iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Długosza musi poczekać na swoją kolej

Zdaniem Piotra Lepki, stan nawierzchni ulicy Długosza w Ostrowie Wielkopolskim woła o pomstę do nieba i wymaga natychmiastowej interwencji służb drogowych. Droga jest pełna dziur, a pobocze zniszczone. Natomiast prowadzone w tej części miasta cząstkowe remonty nawierzchni są niewystarczające i nie rozwiązują problemu.

- Z ulicy tej na co dzień korzystają setki mieszkańców tego rejonu (Osiedle Wenecja - przyp. red.). Jest to ulica przelotowa przy której ulokowany został kompleks boisk sportowych i plac zabaw co skutkuje tym, że istnieje tutaj dodatkowy ruch pieszych, rowerowy i zmotoryzowany - zwraca uwagę radny miejski z Ostrowa Wielkopolskiego dodając, że liczy, iż w perspektywie maksymalnie najbliższych dwóch lat, droga ta zostanie kompleksowo wyremontowana.

 

Wszystko wskazuje na to, że zarówno radnemu, jak i mieszkańcom Osiedla Wenecja, przyjdzie poczekać na remont ulicy Długosza, bowiem po pierwsze, musi on zostać uwzględniony w budżecie miasta, a po drugie, „odstać“ swoje w kolejce.

 

- Miejski Zarząd Dróg (...) w rejonie Osiedla Wenecja do modernizacji w pierwszej kolejności rekomendować będzie ulicę dojazdową, czyli ulicę wyższej kategorii tj. ulicę Reymonta - wyjaśnia Beata Klimek, prezydent miasta Ostrowa.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również