iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Dance Super Star po raz drugi!

Zdjęcie: Piotr Szymczewski

29 i 30 kwietnia, po raz drugi w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się Międzynarodowy Festiwal Taneczny Dance Super Star 2023, zorganizowany przez prezydenta WAPA Armando Gukasyan.

Uczestnikami festiwalu były zespoły taneczne, duety i soliści z Bułgarii, Łotwy, Włoch, Ukrainy i Polski.

163 prezentacje układów tanecznych oceniało profesjonalne Międzynarodowe jury w składzie: Yulia Kruglyak z Hiszpanii, która poprowadziła warsztaty taneczne z uczestnikami, Maria Rosa Carretta - Włochy, Swietłana Kuzmienko - Ukraina, Darina Kudlajewa - Łotwa, Suna Moon -Korea Południowa, Dymitr Kolnolsky - Bułgaria, Armando Gukasyan - Armenia.

W drugim dniu, przed wręczeniem nagród, odbyła się gala, podczas której zatańczyła Yuliana Kruglak, jako gość specjalny zaśpiewała młoda ostrowska wokalistka Ania Klah, obecnie studentka 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim oraz wystąpiły zespoły, które w zeszłym roku, jako zwycięzcy wyjechali do Meksyku, gdzie mieli bezpłatny pobyt i wyżywienie.

Międzynarodowe jury oceniło bardzo wysoko występy uczestników. Organizator Dance Super Star 2023, przyznał wiele wspaniałych nagród (pobyt na festiwalach):

 

1. Zuzanna Pióro - Pretty little liar - Super Grand Prix - Dubai i Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

2. Martyna Kulig - Afrodyta - Super Grand Prix - Francja: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

3. Maria Sperlin & Wiktoria Chlasta - So Close - Super Grand Prix - Francja: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

4. Wiktoria Seget & Natalia Swiech - Super Grand Prix - Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

5. Dance group “Rytmix Konin” - A got it - Super Grand Prix - Brazylia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

6. Top Dance Konin - Dionizja - Super Grand Prix - Brazylia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

7. Adrianna Gesek – Balet, Grand Prix - Norwegia: darmowa akredytacja. 

8. Nikola Przybyła Grand Prix - Praga: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

9. Dance group “Kie” - Tryptyk Ukrainski - Grand prix

10. Olga Koprowska - Syzyfowa praca - Grand Prix - Włochy: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

11. Dance group “Gwiazda” - Gonna catch ya – Grand Prix Mexico: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja, Special Prize WAPA.

12. Studio Tanca I Ruchu Scenicznego “Spektrum 2” – Grand Prix Mexico: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

13. Dance group “Rytmix Konin” - Walking and Falling – Grand Prix.

14. Alicja Wawrzyniak & Blanka Mikolajczyk - Grand Prix - Armenia : darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

15. Zuzanna Rybarczyk - Grand Prix - Francja: darmowy pobyt,wyżywienie i akredytacja.

16. Dance group “Top Dance Konin” - Puszka Pandory - Grand Prix - Francja: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

17. Studio Tanca i Ruchu Scenicznego “Spektrum 1” - Grand Prix.

18. Blanka Mikolajczyk Grand Prix – Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

19. Giulia Arcieri - if I ain’t got you – Praga: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

20. Martina Seccia - Voila - Grand Prix - Praga: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

21. Brunella Fortunato - Ya nas - Grand Prix - Dubaj: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

22. Dance group “Brax” - Zywiol - Grand Prix - Argentyna: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

23. Dance group “Gorzyczanie” - Argentyna: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

24. Oliwia Wanot - Temida – Dubaj: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

25. Aleksandra Kaszuba - Witch - Grand Prix - Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

26. Nikol Karskostova - Esmeralda – Grand Prix Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

27. Marie Aleksa - Esmeralda - Grand Prix - Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

28. Lliana Maziarz-Grand Prix – Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

29. Dance group “Feeria” - To meet the sun - Grand Prix.

30. Dance grou “Elite - 2” - Confusion - Grand Prix.

31. Dance group “Feeria” - Вербовая дощечка - Grand Prix.

32. Dance group “Elite - 1” - Can you see me - Grand Prix.

33. Dance group “Koralik” - Notre Damm - Grand Prix.

34. Dance group “Remix - 1” - Can you hear me - Grand Prix.

35. Izabela Ignacak - I wish a dancer – Grand Prix Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

36. Dance Group “Finezja” - Unstopable - Special Prize WAPA.

37. Kinga Chrabąszcz - Grand Prix - Armenia: darmowy pobyt, wyżywienie i akredytacja.

38. Dance grou “Elite - 1” - Nostalgia - Grand Prix.

39. Dance group “Feeria” - Strength - Grand Prix.

40.Dance Group “Gold - 1” - Gambling fate - Grand Prix

41. Dance group “Feeria” - Sabre - Grand Prix, Special prize WAPA.






Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI