iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Na ślubnym kobiercu

Czym okryć pannę młodą?

2019-10-18 10:10:00

Każda panna młoda chce jak najpiękniej prezentować się w sukni ślubnej. Zdarza się jednak, że kreacja musi zostać zakryta, choćby ze względu na pogodę. Jakie więc wybrać okrycie wierzchnie, aby współgrało ze ślubnym strojem?

Do wyboru jest mnóstwo możliwości. Najprościej będzie podzielić je ze względu na pory roku. 

 

W miesiącach wiosennych i letnich dobrym rozwiązaniem mogą okazać się marynarki, swetry, szale czy bolerka. Panny młode mogą zdecydować się na takie okrycia nie tylko ze względu na niesprzyjającą pogodę. W przypadku sukien ślubnych bez ramiączek czy z odkrytymi plecami, takie rozwiązanie można zastosować podczas ceremonii w kościele, gdzie zazwyczaj, nawet w ciepłe dni, jest chłodno.

 

Okres jesienno-zimowy zwykle nie rozpieszcza nas pogodą, warto więc zastosować cieplejsze okrycia. A wybór jest spory! Płaszcze, futra, ciepłe szale, peleryny czy etole pozwolą pannie młodej prezentować się znakomicie podczas uroczystości. Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania należy wziąć pod uwagę to, czy przyszła małżonka zdecydowała się na welon. Niestety, peleryny i szale niezbyt dobrze komponują się w tym połączeniu.

 

Bez względu na rodzaj okrycia, należy zdecydować o jego kolorze. Okazuje się, że nie musi to być biel. Dobrym pomysłem będzie wybór beżów lub szarości. Modne są również dodatki w zdecydowanych kolorach, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby panna młoda pojawiła się w czerwonym swetrze!

 

Wybierając okrycie należy pamiętać o tym, że wszelkie ślubne akcesoria będą droższe od rzeczy, które nosi się na co dzień. Nie ma przeciwwskazań do tego, aby płaszcza czy futra do ślubu poszukać w zwykłych sklepach. Warto się wówczas zdecydować na coś klasycznego, ponieważ taki strój panna młoda będzie mogła wykorzystać w przyszłości.

 

 

 


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl