iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Polityka

Czy ta wypowiedź zwiastuje powrót do wielkiej polityki?

2019-11-12 12:11:00

Od wyborów parlamentarnych minęło już trochę czasu. Rewolucji na scenie politycznej nie było, jednak o kilku nazwiskach już nie usłyszmy. Przynajmniej nie w takim kontekście, jak to było przed 13 października.

Z parlamentem w naszym okręgu pożegnał się m.in. senator Łukasz Mikołajczyk. To było chyba największym zaskoczeniem, szczególnie dla przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Czy to jednak zupełny koniec życia politycznego Ł. Mikołajczyka?

Pocztą pantoflową rozchodzą się wieści, że PiS ma swój plan awaryjny i że tak doświadczeni politycy nie będą pozostawieni sami sobie. Ile w tym prawdy?

Dziś na fanapage'u wspomnianego polityka pojawił się wpis, w którym dziękuje on za mienione cztery lata efektywnej współpracy mieszkańcom powiatów ostrowskiego, ostrzeszowskiego, krotoszyńskiego i kępińskiego, jednocześnie gratulując zwycięstwa swojej rywalce. Swoją wypowiedź kończy zaś słowami: Drodzy Mieszkańcy, z pełnym szacunkiem nisko się kłaniam i jeszcze raz dziękuję za wsparcie, miłe słowa, ale i konstruktywną krytykę. Dziś już gwarantuję, że będziemy się spotykać, bo ciągle pragnę służyć Polsce i Polakom, najlepiej jak potrafię.

Czy to zapowiedź powrotu do wielkiej polityki po krótkiej przerwie? Zapytaliśmy o to u źródła. - Zmiany pewnie niebawem będą. Bez względu na to jakie, to chcę społecznie działać dla ludzi. To dla mnie niezwykle ważne - skomentował, nieco enigmatycznie Ł. Mikołajczyk.

 

 Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl