iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Czy masz talent?

2018-04-02 07:04:00
Już w kwietniu i maju po raz jedenasty ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż, co potrafisz.

„Mam Talent!” to program bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

 

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

 

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w castingu do programu. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

 

Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.

 

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.

 

Harmonogram najbliższych castingów:

8.04 Wrocław- Hotel Mercure Wrocław Centrum, pl. Dominikański 1

22.04 Poznań- Hotel Mercure  Poznań Centrum, ul.Roosevelta 20

 


Tagi: mam talent

Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU