iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Czas na lody w Ostrowie!

2022-04-26 12:04:00

Już w dniach 25 kwietnia - 1 maja nastąpi oficjalne otwarcie sezonu w lodziarni Willisch przy ul. Raszkowskiej 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Na mieszkańców czekają liczne promocje!


Lato już za rogiem, a na dworze z dnia na dzień robi się cieplej. To może oznaczać tylko jedno - sezon lodziarniowy rozpoczyna się na dobre! Już w tym tygodniu oficjalny Tydzień Otwarcia odbędzie się w lodziarni Willisch, która sprzedaje tradycyjne, ręcznie robione lody.

 

- W tym roku znacznie rozbudowaliśmy menu. Wprowadziliśmy nie tylko nowe desery lodowe, ale także kawy mrożone, lemoniady, czy też stosunkową nowość na polskim rynku - lodoburgery - mówi manager lokalu.

 

 

Aby zaznajomić mieszkańców z ofertą każdego dnia od poniedziałku do piątku obowiązywać będzie promocja na inne produkty. Szczegółowe informacje znajdują się na profilu lodziarni na Facebooku i Instagramie @willisch_ostrowwlkp.

 

 

Willisch to rodzinna firma, która od 1983 roku produkuje ręcznie robione lody według tradycyjnych receptur. Zaczynali od małej budki z lodami w Wągrowcu, a dziś Willisch to sieć ponad 40 lodziarni i punktów partnerskich w całej Polsce! Ich lody można kupić jednak nie tylko w lodziarniach ponieważ są dostępne również w licznych sklepach, w tym m.in. w Lidlu oraz można je zamówić z dostawą kurierem do domu przez sklep internetowy willisch.pl Czas na lody w Ostrowie!

 

Źródło: Artykuł Sponsorowany


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU