iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Chcą dalej pomagać, potrzebują auto

2021-11-25 09:11:00
Zdjęcie: Facebook
Od 2015 roku jako Kościół Uliczny wychodzą do osób bezdomnych, uzależnionych i potrzebujących w Ostrowie Wielkopolskim. Teraz to oni - Teen Challenge - zwracają się o pomoc w sfinansowaniu zakupu samochodu dostawczego.

Dużo można pisać na temat ich działalności i pomocy ludziom potrzebującym w Ostrowie Wielkopolskim. Warto więc wspomnieć choć o spotkaniach z potrzebującymi na Placu 23 Stycznia. Wydają gorące posiłki, robią paczki żywnościowe, prowadzą zbiórki...

- Naszym wielkim pragnieniem jest samochód dostawczy-bus, który ułatwi realizację w/w przedsięwzięć. Wszystkie potrzebne rzeczy jak namioty, agregat z głośnikami i mikrofonami, 3 stoliki, termosy z kawą i herbatą, banery, chleby, zupy, odzież dla potrzebujących, Biblie do rozdawania za darmo, stojaki informacyjne i mnóstwo innych rzeczy są obecnie przewożone prywatnymi autami członków Teen Challenge. Większy samochód ułatwiłby i usprawniłby naszą pracę. Trzy razy w tygodniu odbieramy żywność w naszym powiecie mamy kilkanaście marketów z które wspierają nas w działaniach. Jedzenie rozdajemy najbardziej potrzebującym mieszkańcom. Auto którym jeździmy bywa że nie ma już miejsca - informują.

 

Więcej na temat działalności Teen Challenge oraz na temat zrzutki przeczytacie poniżej.

 

 Czytaj również

BISTRO NA TALERZU 4