iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Brąz w przełajach dla Kacpra

2020-12-14 13:12:00

To już osiemnasty medal lekkoatlety Kacpra Adamczaka, zawodnika KS Stal LA Ostrów Wielkopolski, zdobyty podczas tegorocznych startów.

Kilkanaście dni temu biegacz stanął na najniższym stopniu podium w biegu na 5000 m podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych w Kwidzynie. Uzyskany przez Kacpra wynik, to efekt świetnie przepracowanego czasu podczas zgrupowania w Szklarskiej Porębie, gdzie w biegu treningowym, pokonał kilku wyżej notowanych rywali.

 

Podczas zawodów w Kwidzynie zawodnik KS Stal LA  Ostrów Wielkopolski biegł w ścisłej czołówce, by ostatecznie wyjść na prowadzenie, nadając szybkie tempo. I tak przez większość dystansu ostrowianin przewodził stawce, by dopiero podczas ostatniej pętli dać się wyprzedzić Jakubowi Strzelczykowi z Olimpu Kozienice i Patryka Szmitowi z SMS Szklarska Poręba. W takiej też kolejności zakończyła się rywalizacja biegu na 5000 m a Kacprowi do złotego medali zabrakło 7 sekund a do srebrnego trzy sekundy. To drugi brązowy medal wywalczony przez zawodnika Stali w tym roku podczas mistrzostw Polski. Pierwszy zawisł na jego szyi w  lutowych Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu.

 

W Kwidzynie w biegu na 4 km w kategorii U23 wystartował zaś jego klubowy kolega Dawid Borowski, który rywalizację ukończył na 4 miejscu. Pozostali zawodnicy z ostrowskiej Stali LA spisali się równie dobrze. Mikołaj Wieczorek w biegu na 3 km - U20 był 17. a Anna Losy zajęła 35. miejsce na 3 km w U18. Tuż za nią na 38. finiszowała Zuzanna Sztok a Marek Jankowski w biegu na 3 km U18, był 45.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama SMOK AUDIO

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki
Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl