iOstrowWlkp.pl reklamy
Sieroszewice

Biegali i maszerowali

2022-09-15 12:09:00
Zdjęcie: sieroszewice.pl

W sobotę, 10 września odbył się XIII Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice i I Marsz Nordic Walking.


O godzinie 13:00 na Stadionie Sportowym w Sieroszewicach wystartowały biegi młodzieżowe.

Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Bieg 1 – dziewczęta (rocznik 2015 i młodsze) dystans: 200 m

  1. Alicja Skupińska (SP Wielowieś)
  2. Karolina Lisiak (SP Wielowieś)
  3. Marcelina Soja (SP Rososzyca)

 

Bieg 2 – chłopcy (rocznik 2015 i młodsi) dystans: 200 m

  1. Filip Bartczak (SP Sieroszewice)
  2. Oskar Bajkowski (SP Parczew)
  3. Jan Wachoński (SP Sieroszewice)

 

Bieg 3 – dziewczęta (rocznik 2014) dystans: 400 m

  1. Laura Idziorek (SP Parczew)
  2. Aleksandra Kłokowska (SP Masanów)
  3. Lena Płotek (SP Parczew)

 

Bieg 4 – chłopcy (rocznik 2014) dystans: 400 m

  1. Szymon Stawowski (SP Rososzyca)
  2. Tobiasz Bajkowski (SP Parczew)
  3. Jan Piaskowski (SP Wielowieś)

 

Bieg 5 – dziewczęta (rocznik 2013) dystans: 400 m

  1. Zofia Skupińska (SP Wielowieś)
  2. Zofia Karbowy (SP Ołobok)
  3. Lena Lis (SP Sieroszewice)

 

Bieg 6 – chłopcy (rocznik 2013) dystans: 400 m

  1. Wiktor Kasprzak (SP Wielowieś)
  2. Michał Solarczyk (SP Rososzyca)
  3. Oskar Grzeszczyk (SP 4 Ostrów Wlkp.)

 

Bieg 7 – dziewczęta (rocznik 2012) dystans: 600 m

  1. Konstancja Dachowska (SP Sieroszewice)
  2. Hanna Skrobańska (SP Zamość)
  3. Lena Przybylak (SP Strzyżew)

 

Bieg 8 – chłopcy (rocznik 2012) dystans: 600 m

  1. Nikodem Stawowski (SP Rososzyca)
  2. Paweł Sodolski (SP Masanów)
  3. Adam Spławski (SP Sieroszewice)

 

Bieg 9 – dziewczęta (rocznik 2011) dystans: 600 m

  1. Karolina Kawaler (SP Rososzyca)
  2. Amelia Błaszczyk (SP Masanów)
  3. Nikola Karbowa (SP Masanów)

 

Bieg 10 – chłopcy (rocznik 2011) dystans: 600 m

  1. Adam Kałużny (SP Rososzyca)
  2. Paweł Grędziak (SP Strzyżew)
  3. Adam Kaźmierski (SP Sieroszewice)

 

Bieg 11 – dziewczęta (rocznik2010) dystans: 600 m

  1. Gabriela Łuczak (SP Rososzyca)
  2. Amelia Kowalczyk (SP Rososzyca)
  3. Martyna Lisiak (SP Wielowieś)

 

Bieg 12 – chłopcy (rocznik 2010) dystans: 800 m

  1. Wojciech Zajfert (SP Sieroszewice)
  2. Maciej Szukalski (SP Strzyżew)
  3. Jan Dewicki (SP Sieroszewice)

 

Bieg 13 – dziewczęta (rocznik 2009 i 2008) dystans: 800 m

  1. Natalia Lisiak (SP Wielowieś)
  2. Natalia Kwiatek (SP Parczew)

 

Bieg 14 – chłopcy (rocznik 2009 i 2008) dystans: 1000 m

  1. Miłosz Stempniak (SP Rososzyca)
  2. Jakub Kubiak (SP Sieroszewice)
  3. Stanisław Budny (SP 9 Ostrów Wlkp.)

 

O godzinie 15:00 rozpoczął się bieg główny kobiet i mężczyzn oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km. Trasa prowadziła przez Sieroszewice i Latowice a o bezpieczeństwo uczestników zadbała Policja, OSP Sieroszewice oraz OSP Latowice.

Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Klasyfikacja generalna kobiet w biegu na 5 km

  1. Agata Buda
  2. Arleta Grajek
  3. Emilia Kasprzak

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn w biegu na 5 km

  1. Serhii Shevchenko
  2. Yuriy Blahodir
  3. Mateusz Grajek

 

Klasyfikacja generalna kobiet w marszu na 5 km

  1. Daria Kwapisz
  2. Anna Skonieczna
  3. Anita Setecka

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn w marszu na 5 km

  1. Jan Urbaniak
  2. Sławomir Budny
  3. Zenon Wawrzyniak

 

Najlepsza zawodniczka z Gminy Sieroszewice w biegu na 5 km

  1. Emilia Kasprzak

 

Najlepszy zawodnik z Gminy Sieroszewice w biegu na 5 km

  1. Bartosz Kubica

 

 

Najlepsza zawodniczka z Gminy Sieroszewice w marszu na 5 km

  1. Daria Kwapisz

 

Najlepszy zawodnik z Gminy Sieroszewice w marszu na 5 km

  1. Eugeniusz Walczak

 

Zwycięzcy biegu na 5 km w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria wiekowa – K2

  1. Joanna Józkowiak

 

Kategoria wiekowa – K3

  1. Joanna Suś
  2. Ewa Korecka
  3. Sylwia Stodolna

 

Kategoria wiekowa – K4

  1. Elżbieta Frankowska

 

Kategoria wiekowa – K5

  1. Teresa Mielczarek

 

Kategoria wiekowa – M1

  1. Miłosz Kubica
  2. Artur Mrowicki
  3. Jakub Walczak

 

Kategoria wiekowa – M2

  1. Adrian Drab
  2. Egor Zhukow
  3. Błażej Kaniewski

 

Kategoria wiekowa – M3

  1. Piotr Rudowicz
  2. Dariusz Suś
  3. Artur Wiencek

 

Kategoria wiekowa – M4

  1. Mirosław Suś
  2. Piotr Mrowicki
  3. Marian Skowronek

 

Kategoria wiekowa – M5

  1. Czesław Sienkiewicz
  2. Stanisław Mielczarek
  3. Kazimierz Pawlak

 

Źródło: sieroszewice.pl



Czytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK