iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

"Bezpieczna Kobieta" - ostrowska policja zaprasza na szkolenie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim organizują kolejną edycję szkolenia z zakresu technik samoobrony "Bezpieczna Kobieta" skierowaną do mieszkanek powiatu. Szkolenie odbędzie się we wrześniu, ale zapisy już ruszyły. Liczba miejsc jest ograniczona.

- "Bezpieczna Kobieta" to dwudniowe szkolenie skierowane dla wszystkich pełnoletnich kobiet – mieszkanek miasta i powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia. Szczególnie zapraszamy Panie, które czują się zagrożone fizycznie oraz te, które na co dzień pracują w sytuacjach stresowych - zapraszają mundurowi.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne – instruktorami będą policjanci ostrowskiej komendy.
W ramach szkolenia każda z uczestniczek pozna podstawowe zasady technik samoobrony oraz będzie miała możliwość uczestnictwa w spotkaniu z policyjnym profilaktykiem społecznym.

"Bezpieczna Kobieta" zostanie zorganizowana w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19, zajęcia odbywać się będą w godz. 16:30 – 19:30. Wszystkie uczestniczki obowiązuje strój sportowy!

 

Terminy do wyboru:

  • I grupa – 18, 19 września 2023 r.
  • II grupa – 25, 26 września 2023 r.

Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie karty zgłoszeniowej do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, 63 - 400 Ostrów Wlkp. ul. Odolanowska 19, dopiskiem "Bezpieczna Kobieta". Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie właściwego, wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt z mł.asp. Ewą Golińską-Jurasz lub  sierż. sztab. Patrycją Naczke z Wydziału Prewencji KPP w Ostrowie Wielkopolskim: tel. 47 77 54 239 lub 572 895 982.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również