iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Ostrów Wielkopolski

Będzie reggae, ale inaczej...

2020-07-22 11:07:00

W tym roku nie będzie koncertów na żywo w ramach Konkursu Młodych Talentów imienia Ryszarda Sarbaka. Najstarszy, odbywający się bez przerwy konkurs reggae w Polsce, odbędzie się po raz 14., jednak wyłącznie w Internecie. Laureat zostanie wybrany w głosowaniu za pośrednictwem internetowej ankiety.

Mimo ogromnych kłopotów wynikających z ograniczeń wywołanych epidemią koronawirusa, organizatorzy byli zdeterminowani przeprowadzić kolejną edycję Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka.

Poprosili więc zespoły o nadesłanie swoich propozycji video. Zespoły nadesłały zarówno specjalnie przygotowane video clipy, jak i nagrania studyjne koncertowe, fragmenty z prób, czy nawet „korona-clipy”  - czyli teledyski zrealizowane przy zachowaniu reguł epidemicznych, gdy każdy z muzyków nagrywał swoje partie w zupełnie innym miejscu.

 

UCZESTNICY  

Na podstawie przesłanych nagrań zostały zakwalifikowane następujące zespoły i wykonawcy: BOLEO & FOLLOW THE RIDDIM, CHRISPIE, I REY, NAME IT SOUND, NALEDII, POSSITIVE REGGAE ROCKERS, ZAKRĘTY.

 

CO DALEJ?

Zasady tegorocznego 14. Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka musiały zostać dostosowane do panujących wciąż obostrzeń epidemiologicznych.

Nadesłane przez zakwalifikowane zespoły propozycje video zostały umieszczone na kanale Youtube i na stronie internetowej reggaenapiaskach.pl oraz na facebooku festiwalu.

Wraz z nimi uruchomiona została ankieta, za pomocą której publiczność i jury wybiorą laureata 14. edycji konkursu, który otrzyma nagrody: nagrodę finansową, efektowną statuetkę oraz zaproszenie na przyszłoroczny festiwal lub konkurs.

 

KONKURS ONLINE - SPECJALNA TRANSMISJA

Ze specjalnie przygotowanego studia na ostrowskich Piaskach, 24 lipca od godziny 18.00, emitowana będzie wyjątkowa, wielogodzinna transmisja internetowa. W pierwszej części przypomnimy dotychczasowe edycje Konkursu, laureatów i uczestników, a także najciekawsze fragmenty koncertów z lat 2007-2019.

Konkurs to również edukacja, dlatego podczas transmisji zaprezentujemy wspomnieniowe wydawnictwo „Rokosz – historia polskiego reggae pisana w Ostrowie Wielkopolskim”, dokumentujące twórczość tego jednego z pierwszych zespołów reggae w Polsce.

W części konkursowej zaprezentujemy propozycje video nadesłane przez zakwalifikowane zespoły. Laureat zostanie wybrany poprzez ankietę trwającą  do 25 lipca, godz. 15.00.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas kolejnej transmisji, tym razem Festiwalu Reggae na /Piaskach 2020 online edition.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Fotorelacja

Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl