iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Bajkoland w Czwórce

Uczniów Czwórki w nowym roku szkolnym powitało wyjątkowe miejsce. W szkole zamieniono sale w bajkoland, gdzie najmłodsze dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas i integrować się z rówieśnikami.

- Takie cudowne miejsce powitało w nowym roku szkolnym uczniów. Tu Młody Ostrów może stawiać na zabawę, aktywność fizyczną i integrację. To świetna inicjatywa, która z pewnością da uczniom "Czwórki" wiele uśmiechu! A ta radość będziemy najpiękniejszym efektem współpracy samorządu z mieszkańcami - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Zamiast klasy z ławkami -  labirynt, basen z kulkami, tor przeszkód i inne atrakcje. Bajkoland w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim o efekt Inicjatywy Lokalnej. Rodzice zgłosili pomysł, a miasto przyjęło go do realizacji. Inicjatorzy projektu, w ramach wsparcia zadania, pomogli uporządkować pomieszczenie i przygotować je do nowej inwestycji. Dziś najmłodsi z uczniów, ale i dzieci ze świetlicy szkolnej będą mogły korzystać z tego miejsca.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również