iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Bądź fit dzięki zumbie

Wakacje niekoniecznie muszą toczyć się pod kątem błogiego lenistwa.
Mieszkańcy Ostrowa Wlkp. mają okazję skorzystać z aktywnego  wypoczynku, a wszystko pod okiem instruktorów w ramach zajęć "Być fit! Zumba dla ostrowskich mieszkańców". Przedsięwzięcie realizowany jest dzięki Ostrowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Pierwsze zajęcia już dziś, 5 lipca. 
 
- Osoby, które już brały udział w zajęciach Zumba wiedzą, że takiej różnorodności ruchów przy energicznej muzyce nie dostarczą, żadne inne zajęcia fitness. W czym tkwi fenomen Zumba? Przekonamy się już niebawem. Zabawa wraz z innymi zumbowiczami sprawi, że nie będziemy się przyglądać biernie. Będziemy zachęcać ostrowian do ruchu. Zależy mi na ich aktywizacji, by chętnie wychodzili z domu, z internetu, żeby wspólnie jednoczyć się w czasie pandemii, żeby pozostali aktywni i zdrowi – przekonuje Kamila Mądrzak, wnioskodawczyni zadania.
 
Przed ostrowianami więc dwa miesiące aktywnego ruchu. Zajęcia będą się odbywały w każdy poniedziałek i środę o godzinie 19:00 w Parku Miejskim. Zaś po zakończeniu wakacji mieszkańcy będą mogli kontynuować uczestnictwo w zajęciach od września do grudnia w każdy poniedziałek o godzinie 18:00 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wlkp.
 
(alf)
 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również