iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Awanse i odznaczenia dla policjantów

2021-07-20 09:07:00
Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Przyznano je z okazji Święta Policji.

Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. rozpoczęły się mszą świętą. Później przyszedł czas na uroczystą zbiórkę połączoną z wręczeniem rozkazów i odznaczeń. Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wlkp. insp. Piotr Wilkowski w swoim wystąpieniu podziękował policjantom i pracownikom policji za ciężką i wymagającą służbę. Słowa wdzięczności skierował również do wszystkich osób, które wspierają policję w działaniach na rzecz bezpieczeństwa.

 

Jednak punktem kulminacyjnym obchodów Święta Policji było wręczenie odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 

- 4 policjantów zostało wyróżnionych medalami za Długoletnią Służbę oraz „Zasłużony Policjant”. Na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wielkopolskiej Policji odznaczenia otrzymało 5 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim - wyliczają ostrowscy policjanci. 

 

Ponadto w 2021r. w ostrowskiej komendzie na wyższe stopnie policyjne awansowanych zostało 90 funkcjonariuszy. Dwóch z nich zostało wyróżnionych przedterminowym awansem.

 

(alf)

 
Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK