iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Auto uderzyło w drzewo. Czterech mężczyzn w szpitalu

2021-09-07 13:09:00
Zdjęcie: KPP Milicz
Pojazdem kierował 46-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Mężczyźni w wieku od 30 do 46 lat, podróżowali samochodem osobowym marki ford focus. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autem 46-latek, na prostym odcinku drogi w miejscowości Stara Huta (gmina Krośnice), stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo a następnie pojazd zjechał na prawe pobocze, zatrzymując się w rowie. 

 

- Wraz z kierowcą fordem jechało jeszcze trzech mężczyzn – pasażerowie to mieszkańcy okolicznych wiosek. W wyniku zdarzenia samochód uległ uszkodzeniu i nie nadawał się do dalszej jazdy. Pojazd został odholowany na parking strzeżony. Natomiast wszyscy mężczyźni jadący fordem zostali odwiezieni do szpitali w Ostrowie Wielkopolskim i Trzebnicy - wyjaśnia podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy KPP w Miliczu.

 

Na szczęście pasażerowie Forda po badaniach opuścili już szpital, hospitalizowany został tylko ranny kierowca. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy i posiadał prawo jazdy. Obecnie trwa ustalanie okoliczności i przyczyny wypadku.

 

(alf)

 
Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK