iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Arena nagrodzona

Ostrowska Arena została doceniona przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Kaliszu, Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa oraz Naczelną Organizację Techniczną Oddział w Kaliszu. Zdaniem tych organizacji Arena zasługuje na docenienie za ciekawe rozwiązania funkcjonalne i konstrukcyjno–architektoniczne. Uroczysta gala zorganizowana została w Kaliszu.

- Inwestycję za blisko 33 miliony złotych realizowała ostrowska firma Budrem. To z jednej strony miejsce ogromnych emocji sportowych – swoje mecze rozgrywa tu Mistrz Polski Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski oraz piłkarze ręczni KPR Ostrovia – z drugiej, hala widowiskowo-sportowa otwarła możliwości organizacji wspaniałych koncertów i eventów kulturalnych. Przekonały się już o tym tysiące ostrowian. Nasi mieszkańcy pokochali Arenę - to sportowo - kulturalne serce naszego miasta - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Podczas uroczystości B. Klimek odebrała również Mistera Budownictwa Wielkopolski Południowej za przebudowę Centrum Aktywności Lokalnej i kolejnego – za modernizację ogródków jordanowskich.

- Bardzo cieszy mnie, że złożona z fachowców kapituła tak pozytywnie oceniła ostrowskie inwestycje. Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom, wykonawcom i osobom, które były zaangażowane w przygotowanie wszystkich nagrodzonych inwestycji. Dziękuję także mieszkańcom Ostrowa, którzy swoim wsparciem pokazują, że to właśnie takich inwestycji oczekiwali. A kolejne już się dzieją. Będziemy spełniać potrzeby, ale i marzenia. Chcemy, by Ostrów był coraz piękniejszy - dodaje prezydent Beata Klimek.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również