iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ciekawostki

Apki w podróży

2019-07-01 10:07:00

W dzisiejszych czasach każdy trzyma smartfon w ręce. Chcemy mieć blisko siebie dosłownie wszystko. Programiści ścigają się w pisaniu coraz to lepszych aplikacji ułatwiających nam życie. Przyjrzymy się im i wskażemy, które z nich ułatwiają życie kierowcom i które dobrze mieć w swoim telefonie.

Aplikacje na telefon w dzisiejszym świecie są nam praktycznie niezbędne. Korzystamy z nich dosłownie w każdej dziedzinie życia. Podpowiadamy, które aplikacje kierowcy, a także podróżni powinni zainstalować w swoim smartfonie, aby jazda przebiegała zdecydowanie łatwiej.

 

  • Yanosik. To aplikacja, która nie tylko doprowadzi nas do celu, ale przy okazji poinformuje o fotoradarze lub kontroli policyjnej. Yanosik to coś w rodzaju CD radio, tylko w nieco innej wersji. Aplikacja nie tylko ostrzega nas przez zagrożeniem, ale również w przypadku niebezpieczeństwa pozwala na poinformowanie innych o zdarzeniu drogowym. Dodatkowo informuje nas o limicie prędkości na danym odcinku drogi. Jeżeli chodzi o nawigację, Yanosik nie jest tak wiarygodny jak Mapy Google. Za to świetnie ostrzeże nas przed fotoradarem.

 

  • Fuelio. Aplikacja do monitorowania wydatków na paliwo. Fuelio powstało w 2011 roku i ma już prawie 2 miliony użytkowników. Została przetłumaczona na 35 języków. Fuelio pozwala na prowadzenie dziennika tankowania i kosztów jakie wydajemy na paliwo. Dodatkowo pozwala na wprowadzenie do systemu kilku pojazdów. Oprócz podstawowych informacji potrzebnych do obliczenia kosztów tankowania, możemy wprowadzić takie informacje jak: marka, model, rocznik, numer tablicy rejestracyjnej, czy też numer VIN bądź polisę ubezpieczeniową. Po wprowadzeniu ile litrów paliwa ma nasz bak i ile zapłaciliśmy za paliwo, system automatycznie będzie nam zestawiał gdzie najbardziej opłaca się tankować.

 

  • Fuel Buddy, to aplikacja mobilna na smartfony dla kierowców, którzy chcą w jednym miejscu mieć wszystkie informacje na temat kosztów eksploatacji samochodu. W programie znajdziemy nie tylko podstawowe funkcje, ale także dane, którą mogą być przydatne np. przy sprzedaży auta.

 

  • MoBILET – to aplikacja na telefon, która pozwala na zakup biletów komunikacji miejskiej, ale także na zakup lub przedłużenie opłaty w strefie płatnego parkowania. MoBILET to ogólnopolska platforma. MoBILET dostępny jest m.in. w Krotoszynie, Pleszewie, Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Jarocinie i Gostyniu.

 

  • Autostrady Polska – to niezbędnik w formie aplikacji. Przyda się każdemu kierowcy, który w drodze do celu będzie musiał pokonać autostrady lub drogi ekspresowe. Aplikacja będzie nas informować m.in. o takich rzeczach jak parkingi, sklepy, hotele, restauracje, toalety. Warto również włączyć nadajnik GPS, wówczas aplikacja będzie nas znajdywać i informować nas o tym, co znajduje się w pobliżu naszej lokalizacji.

 

  • Drivemode - korzystając z drogowych aplikacji trzeba jednak zachować zdrowy rozsądek i pozwolić im działać w tle podczas jazdy. Świetnie się tutaj sprawdzi aplikacja Drivemode, która pozwala na sterowanie głosem przy użyciu nawigacji, podczas rozmów telefonicznych i odpowiadania na wiadomości tekstowe. Aplikacja oferuje głosowe odpowiedzi na wiadomości SMS, Messengera i WhatsAppa. Apka ma również w swojej ofercie możliwość blokowania wszystkich połączeń głosowych i wysyłanie automatycznych odpowiedzi na otrzymane wiadomości.

 

 


Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl