iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Andrzej Piaseczny zaśpiewał dla ostrowskich pań

2023-03-13 07:18:41

Dwa koncerty Andrzeja Piasecznego i dwa razy więcej endorfin. Tak wyglądał ostrowski Dzień Kobiet, na który przybyło ponad 6 tysięcy osób.


W trakcie ponad godzinnego widowiska muzycznego nie zabrakło największych przebojów artysty. Ze sceny ostrowskiej Areny wybrzmiały między znane utwory wokalisty od “Śniadanie do łóżka”, “Rysowane Tobie”, czy “Niecierpliwi”, aż po “Chodź, przytul, przebacz”. Andrzej Piaseczny zaśpiewał również piosenki z najnowszej płyty artysty "50/50".

- Dzisiaj troszeczkę mniej żwawo, ale tylko dlatego, że mamy siedzącą publiczność. Będzie za to romantycznie. Mam ogromną nadzieję, że wszystkie panie będą zadowolone - mówił przed koncertem, Andrzej Piaseczny.

Jak stwierdził sam Andrzej Piaseczny, zamiast rajstop i goździków, on był w tym roku muzycznym prezentem dla ostrowianek z okazji Dnia Kobiet. Publiczność koncertem była zachwycona. Panie zgodnie podkreślają i dziękują prezydent miasta Beacie Klimek, za tak wspaniałe wydarzenie dedykowane specjalnie dla nich. Oba koncerty zakończyły się owacjami na stojąco i podwójnymi bisami. Nic dziwnego koncert był wyjątkowy: piękny i energetyczny. taki, który jeszcze na długo pozostanie w pamięci.

Zainteresowanie koncertem był tak duże, że Andrzej Piaseczny wystąpił dla ostrowianek dwa razy! W obu przypadkach Arena Ostrów wypełniła się do ostatniego miejsca.

 

- Uwielbiam robić prezenty, a gdy te podobają się obdarowanym, to dla mnie wielka radość! Arenę Ostrów wypełniliście do ostatniego miejsca. Było nas łącznie ponad 6 tysięcy! Cieszę się, że skorzystaliście z mojego zaproszenia na to wydarzenie - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i dodaje - Wniosek jest jeden: artysta po prostu Was zachwycił. To oznacza, że poprzeczkę muzycznych prezentów na Dzień Kobiet podnieśliśmy sobie bardzo wysoko!
Czytaj również