iOstrowWlkp.pl reklamy
Raszków

Aleksandra Mróz w finale Miss Polonia

Zdjęcie: NorbertSlk - raszkow.pl
Aleksandra ma 21 lat. Studiuje wychowanie fizyczne o specjalności zdrowie publiczne na Akademii Kaliskiej. Wraz z rodziną mieszka w Raszkowie.
Jej dziadkiem był Alfred Mróz, znany i ceniony, długoletni lekarz z Raszkowa. Zaś babcia Aleksandry, pani Kazimiera przez wiele lat uczyła wychowania fizycznego w raszkowskiej szkole. Bardzo dumni z Oli są również jej rodzice – Ilona i Jakub Mrozowie, którzy wspierają córkę w każdym pokonywanym przez nią kroku. Jury konkursu Miss Polonia 2020 doceniło nie tylko urodę Aleksandry, ale również inteligencję, która bardzo dobrze wypadła w rozmowie kwalifikacyjnej. Znajomość obcego języka, szerokie zainteresowania m.in. sportem i psychologią, idą w parze w parze z urodą mieszkanki Raszkowa, co musiało zrobić na jurorach wrażenie. 
 
Ola w półfinale, który został zorganizowany w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie, mierzyła się z 100 innymi uczestniczkami z całej Polski. Z tego grona, do finałowej dwudziestki Miss Polonia 2020, awansowała właśnie Aleksandra Mróz z Raszkowa

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również