iOstrowWlkp.pl reklamy
Edukacja

75 lat ZSS w Ostrowie Wielkopolskim

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim świętuje 75-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczystą galę, podczas której szkolnej jubilatce złożono zasłużone gratulacje i podziękowania.

Zebrani w sali Ostrowskiego Centrum Kultury mogli obejrzeć przebogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Specjalnych, zostali tym samym zaproszeni do pociągu pospiesznego ZSS, który zatrzymywał się na stacjach: laboratorium, galeria, terapia, teatr, kulinaria, sport i rekreacja oraz filharmonia. Na każdej z nich podopieczni ZSS prezentowali swoje niesamowite umiejętności.

Ten specjalny skład kolejowy, bo właśnie w kolejowym duchu odbyła się cała uroczystość, wysłany został także do przyszłości, by wszystkim zebranym pokazać jak placówka ma wyglądać za kilka lat.

Podczas jubileuszu nie zabrakło podziękowań, słów wsparcia, gratulacji, ekspresyjnych wybuchów radości i łez wzruszenia. Szanownej jubilatce życzymy kolejnych lat wytrwałości i satysfakcji z wykonanej pracy. 

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również