iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wielkopolski

60. bezpiecznych kobiet

2019-03-29 07:03:00

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zakończyła się IV edycja warsztatów pn. „Bezpieczna kobieta” skierowanych do mieszkanek powiatu ostrowskiego. Do udziału w przedsięwzięciu zgłosiło się blisko 60 pań, które pod okiem policjantów poznawały i doskonaliły umiejętności obrony przed napastnikiem.

„Bezpieczna kobieta” to akcja skierowana do wszystkich pełnoletnich mieszkanek powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. W tym roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się już IV edycja.

 

Szkolenie prowadzone jest przez policjantów i policjantki Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, którzy prowadzą zajęcia podzielone na trzy bloki tematyczne. Podczas pogadanki profilaktycznej policjantka zwracała uwagę uczestniczek na zagrożenia, których poprzez intensywny tryb życia często nie zauważamy będą same na ulicy. Następnie wszystkie kobiety zostały zaproszone do sali gimnastycznej, gdzie ostrowscy policjanci przez kolejne dni przekazywali wiedzę praktyczną z zakresu technik samoobrony. W ostatnim dniu, w ramach doskonalenia wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, policjantki przeprowadziły szkolenie praktyczne z wykorzystaniem fantoma.

 

Szkolenie odbyło się pod patronatem Komendanta Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim – mł. insp. Piotra Wilkowskiego, który podziękował wszystkim uczestniczkom za udział w szkoleniu i życzył, aby zdobyta podczas zajęć wiedza nie musiała być wykorzystana w codziennym życiu.

 

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl