iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

2021 - szans na długie weekendy nie będzie zbyt wiele

2020-12-30 10:12:00
Nie będzie łaskawy dla nas 2021 rok pod względem świąt przypadających w środku tygodnia. Długich weekendów szukać przyjdzie nam ze świeczką...

Nowy Rok przypada w piątek i z tego należy się cieszyć, bowiem już na początku stycznia mamy wydłużony o jeden dzień weekend. Niech to jednak nas nie zwiedzie. Na kolejną taką możliwość przyjdzie nam trochę poczekać...

Co prawda, za kilka dni przypada kolejne święto - Trzech Króli, jest to jednak środa i raczej o przedłużeniu weekendu mowy nie ma.

Święta wielkanocne, to początek kwietnia i standardowe wolne w poniedziałek. Zatem, nic nowego.

1 maja przypada niestety w sobotę. Dodatkowe wolne z tego tytułu więc odpada. Cieszyć możemy się jedynie ze Święta Konstytucji 3 Maja - dwa dni później w poniedziałek.

Boże Ciało, rzecz jasna to tradycyjnie czwartek. Tym razem 3 czerwca i tu można pomyśleć o wybraniu urlopu w piątek, dzięki czemu zyskamy cztery wolne dni.

Na kolejną możliwość odpoczynku w środku tygodnia przyjdzie nam czekać, aż do połowy listopada. Święto Niepodległości przypada w czwartek i znów można pomyśleć o przedłużeniu weekendu biorąc wolne w piątek.

Święta Bożego Narodzenia w 2021 roku, to niestety sobota i niedziela. Gorzej już chyba być nie może...Czytaj również