iOstrowWlkp.pl reklamy
Odolanów

150 seniorów bawiło się w "Wesołym Podwórku"

Zdjęcie: UG Odolanów
Było to pierwsze tegoroczne spotkanie odolanowskich seniorów zrzeszonych w kole PZERiI.

Tradycyjnie imprezę rozpoczęto wspólnie odśpiewanym hymnem seniorów. Spotkanie pod nazwą "Lato z Seniorem" odbyło się w "Wesołym Podwórku" przy odolanowskim domu kultury. Wśród przybyłych na spotkanie gości znaleźli się m.in. bywalcy Dziennego Domu Senior+, samorządowcy czy przedstawiciele lokalnych organizacji. Część artystyczną wypełnił występ Jacka Silskiego ze Śląskich Szlagierów a kto poczuł w sobie nutkę hazardzisty, mógł wziąć udział w loterii z nagrodami. 

 

Ważnym punktem spotkania było wręczenie odznak, dyplomów i podziękowań za aktywną działalność w związku emerytów. I tak, "złote odznaki" PZERiI otrzymali - Grażyna Ratajek, Danuta Geisler, Krzysztof Kowalski i pośmiertnie Helena Musiałowska. Z kolei listami podziękowań zostały wyróżnione - Barbara Łyczywek, Danuta Wojciechowska, Zofia Kowalska oraz Janina Maciejewska. Nie zapomniano także o najstarszych członkach kola i tradycyjnie uhonorowano 80-latków. Zaszczytu tego doczekali się - Zbigniew Drwal, Bolesław Nych, Józef Karwik oraz Jan Rakuła.

 

Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez piekarnie Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Odolanowie

 

(alf)

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI