iOstrowWlkp.pl reklamy
Sieroszewice

14 par świętowało złote gody

Uroczystość wręczenia przyznanych przez prezydenta RP Andrzeja Dudę medali za 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sieroszewicach. Ze względu na aktualną sytuację w naszym kraju, imprezę rozłożono na dwa dni.
Po krótkim wstępie związanym z gratulacjami oraz życzeniami wielu kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu oraz wspólnym dobrobycie, zacnym jubilatom wręczono „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył wójt Anatol Piaskowski.
 
Po części oficjalnej odbył się krótki koncert w wykonaniu Magdy Zając i akompaniującemu jej na gitarze akustyczno-elektrycznej, Sebastiana Szkudlarka. Artyści zagrali m.in. piosenki z repertuaru Anny Jantar czy Marka Grechuty.
 
W jubileuszu złotych godów wziął udział m.in. wójt gminy Anatol Piaskowski, jego zastępca Bartosz Kubica, sekretarz gminy Mirosława Busza, skarbnik gminy Karolina Kałużna oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Pilarska, która powitała jubilatów i zaproszonych gości.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również