- W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierującym pojazdem marki BMW był 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wykonując niebezpieczne manewry na drodze publicznej - wskazują mundurowi.
Za popełnione wykroczenia kierujący został dwukrotnie ukarany mandatami karnymi w wysokości po 5 tys. zł każdy. Ponadto wobec 18-latka sporządzono dwa wnioski o ukaranie do sądu w związku z kierowaniem pojazdem bez wymaganych uprawnień.

















