iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

"Jesień Organowa - Chełmce 2020"

"Z organami w roli głównej"

2020-11-03 13:11:00

Zdjęcie: Ars Sonora oraz szkoły uczestniczące w koncercie
21 października odbyły się dwa koncerty edukacyjne "Z organami w roli głównej", które odbyły się jako wydarzenie towarzyszące V Międzynarodowemu Festiwalowi "Jesień Organowa - Chełmce 2020".

Choć Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" organizowała już w minionych latach tego typu koncerty, to jednak w tym roku miały one wyjątkową formę, bowiem odbyły się jako koncerty online. Koncerty poprowadził organista Łukasz Mosur, zaś za transmisję odpowiedzialna była firma Ars Sonora Jakub Garbacz. W trakcie koncertu prowadzący prezentował historię i funkcjonowanie organów, jednocześnie zapewniając mały recital organowy dla najmłodszych słuchaczy. Jednak szczególnie ekscytująca była możliwość zajrzenia do wnętrza organów! W obu koncertach wzięło udział pół tysiąca uczniów ze szkół podstawowych w Opatówku, Rajsku, Tłokini Wielkiej, Iwanowicach oraz młodzież z II LO im. T. Kościuszki w Kaliszu. 

 
- Dziękujemy wszystkim, którzy zdalnie uczestniczyli w koncertach. Jednocześnie wszyscy, którzy chcieliby obejrzeć nagranie z koncertu, będą mogli to zrobić po wcześniejszym skontaktowaniu się z Fundacją "Inicjatywa dla Opatówka". Nagranie będzie dostępne w sieci do ostatniego koncertu festiwalowego, czyli do 15 listopada 2020 r. - informują organizatorzy. Koncerty edukacyjne odbyły się dzięki wsparciu Fundacji PZU.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl