iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

"Techno-granty" czas start!

W tegorocznej IV edycji, uczniowie szkół technicznych mogą składać wnioski w swoich szkołach do 10 grudnia. Dyrektorzy tych placówek do 23 grudnia zaakceptowane przez siebie propozycje składają w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim w zamkniętych kopertach z oznaczeniem szkoły i dopiskiem "Techno-granty".

W ramach projektów ubiegających się o "Techno-granty" mogą być realizowane projekty: badawcze, konstrukcje bądź modernizacje układów i urządzeń, unikalne pomoce i stanowiska dydaktyczne oraz te, których cena uniemożliwia ich zakup, pomysły techniczne, prace użytkowe, itp. w zakresie: elektroniki, elektroenergetyki, energetyki odnawialnej, technologii chłodniczej i klimatyzacji, technologii pomiarowych, informatyki, automatyki, mechatroniki, ochrony środowiska, zagadnień z zakresu recyklingu, nowatorskich rozwiązań z zakresu mechaniki, w tym motoryzacyjnej i rowerowej czy taboru kolejowego, zagadnień z zakresu techniki rolniczej, szeroko pojętych zagadnień techniki, wdrażania innowacyjnych technologii produkcji roślinno - zwierzęcej, zagadnień z zakresu logistyki i dystrybucji, organizacji i zarządzania finansami i procesem pracy w przedsiębiorstwie, zagadnień z zakresu działalności usługowej, w tym szczególności gastronomii, hotelarstwa, technologii odzieżowej, użytkowej, reklamowej i wystawienniczej.

Nagrodzone prace poznamy do końca kwietnia 2020 roku. Pełna treść regulaminu wraz z wzorem wniosku znajduje się na stronie powiatu ostrowskiego.

 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI