iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wybory

"Słuchamy Polaków, rozmawiamy z nimi od miesięcy"

2019-08-28 07:08:00

W poniedziałek, 26 sierpnia, na ostrowskim Rynku odbyła się konferencja, na której zaprezentowano kandydatów Koalicji Obywatelskiej do parlamentu w nadchodzących wyborach.

- Słuchamy Polaków, rozmawiamy z nimi od miesięcy. Wiemy, że trzeba rozwiązywać najdrobniejsze problemy, bo to one okazują się najważniejsze dla codzienności. Muszą być leki w aptekach i muszą być krótkie kolejki do lekarzy specjalistów. Pacjent-rekordzista ostatnie kilka dni spędził na SORze, czekając na pomoc lekarską. Tak więcej być nie może - stwierdził poseł M. Witczak.

Milena Kowalska - radna Ostrowa Wielkopolskiego podkreślała, że w jej ocenie finanse publiczne będą potrzebowały stabilizacji i rozsądnego gospodarowania. - Raport NIK-u mówi wprost, że milion Polaków żyje w skandalicznych warunkach. Nie mają własnych  łazienek, nie mają własnych toalet. Praktycznie o 9% rocznie wzrastają ceny nieruchomości. Potrzebne są programy mieszkaniowe – dodała Kowalska, obecnie przewodnicząca Młodych Demokratów, na co dzień pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Podczas konferencji zabrała głos również Ewa Matecka – była wiceprezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. - Silny samorząd to silna Polska, silna Polska to mądrzy i dobrze wykształceni obywatele świadomi, że silna Polska to też silna gospodarka – wskazała kandydatka KO.

 

Kandydaci zapowiadają nieustanną promocję swojego programu. Chcą dotrzeć do wszystkich gmin Wielkopolski i przekonać Polaków, że w tych wyborach warto zaufać opozycji.

 

 

 
Fotorelacja
Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl