iOstrowWlkp.pl reklamy
Galeria Amber

"Przepis na Mikołajki"

2016-12-01 11:29:38
Merry Christmas przygotuje zastawę na stół. Zapach piernika i goździków uniesie się w powietrzu, a w tle zabrzmią kolędy w oryginalnych aranżacjach. Kucharze znani z programu MasterChef będą lepić pierogi i nie tylko ..., a Święty Mikołaj rozda dzieciom prezenty!

Wydarzenie „Przepis na udane Święta” odbędzie się 3 grudnia (sobota) w godzinach 12:00 – 18:00. Na ten jeden magiczny dzień, Galerię Amber opanują amatorzy kuchni oraz wszyscy, którzy szukają niebanalnych  pomysłów na święta.
 

 

Spotkanie odbędzie się w specjalnie zaaranżowanej kuchni Merry Christmas i Świętego Mikołaja, gdzie czekać będą smakowite atrakcje. Wśród nich: pokazy kulinarne prowadzone przez Adama Kozaneckiego finalistę z MasterChef  oraz Karola Labudę z MasterChef Junior.

 

Adam zaprezentuje tradycyjne wigilijne dania w niezwykłych odsłonach, natomiast Karol Labuda podzieli się najsłodszymi przepisami na świąteczne wypieki. Szefowie także zaproszą do kuchni ochotników na wspólne gotowanie, a na koniec odbędzie się degustacja wigilijnych smakołyków.


Każdy chętny będzie mógł porozmawiać z kucharzami, zasięgnąć kulinarnej porady, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To będzie także okazja, by zmierzyć się w konkursie lepienia pierogów – do wygrania m.in.: Play Station 3 oraz inne atrakcyjne nagrody!

 

Imprezę poprowadzą Święty Mikołaj oraz Merry Christmas. W tę rolę wcieli się aktorka gdyńskiego Teatru Muzycznego, Izabela Pawletko Solistka zaśpiewają świąteczne piosenki oraz kolędy w jazzowych aranżacjach.

 

Ponadto w programie: prezentacja inspiracji na dekorację wigilijnego stołu, świąteczne opowieści, warsztaty cukiernictwa i tworzenie świątecznych ozdób dla Dzieci oraz wspólne tworzenie ogromnego choinkowego Łańcucha Pozytywnych Uczuć, którym udekorowane zostanie wnętrze Galerii Amber. Maluchy otrzymają świąteczne upominki. Nie zabraknie także zielonej choinki, rozgrzanego kominka oraz skarpet na prezenty!

 

Merry Christmas i Święty Mikołaj szukają ochotników, którzy wezmą udział w KONKURSIE LEPIENIA PIEROGÓW NA CZAS ! 

Stań w szranki z Adamem Kozaneckim i Karolem Labudą, finalistami programów Masterchef i Masterchef Junior  i w określonym czasie ulep jak najwięcej pierogów - Zegar Masterchefa tyka !

Do wygrania m.in. Play Station III oraz inne atrakcyjne nagrody! Zgłoś swój udział, wyślij e-mail na adres artmedia@artmedia.gda.pl

Szczegółowe  informacje przekażemy w wiadomości zwrotnej. 

KONKURS odbędzie się już 3 grudnia (sobota) podczas wydarzenia „Przepis na udane Święta”. 

 

Spotkajmy się w Galerii Amber!

 

Galeria Amber to trzykondygnacyjny obiekt handlowo-rozrywkowy zlokalizowany w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. To największy tego typu projekt w aglomeracji kalisko-ostrowskiej liczącej blisko 350 000 mieszkańców. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33 500 mkw. Do grona najemców Galerii Amber należą m.in.: hipermarket E.Leclerc, Helios, Fitness Club Fabryka Formy, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik, Deichmann, CCC, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, LOOX, Terranova, Tatuum, Sizeer, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s, Olimp. W obiekcie znajduje się hipermarket oraz blisko 120 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami, a także 7-salowe kino Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 000 miejsc parkingowych. Autorem projektu budowlanego jest pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. oraz zespół architektów Echo Investment.

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK