iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

"Olimpijska" wypatruje miłośników wody i olejku do opalania

Na przybycie gości czekają wypełnione wodą baseny, zjeżdżalnie, trawiasta plaża, boisko do siatkówki plażowej i wiele innych atrakcji.
Słoneczna pogoda sprzyja i zachęca do korzystania z wypoczynku na świeżym powietrzu. Ostrowianie od dziś, 14 czerwca, mogą "pławić się" nie tylko w wodach Basenu Miejskiego "Olimpijska", ale także we wszelkich jego dobrodziejstwach. Obiekt kilka lat temu został kompleksowo zmodernizowany. 
 
- Kolejny rok nie podnosimy cen biletów. Dzięki czemu są one jedne z niższych w regionie. Na niektórych obiektach zapłacicie nawet dwa razy więcej. Jednocześnie staramy się, by miejsce, które tak uwielbiacie, było jeszcze bardziej atrakcyjne. W tym sezonie kąpiele na Olimpijskiej umilać będzie chilloutowa muzyka, nowa zieleń, dzięki której jest jeszcze przyjemniej oraz nowe, duże parasole, które pozwolą schować się w cieniu. Będzie można również rozerwać się podczas zajęć aqua aerobiku, które pokochaliście.  Natomiast w barze przy trawiastej plaży znajdziecie fit przekąski, owoce i deserki - wylicza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp. 
 
Jednak póki co, do zakończenia trwającego jeszcze roku szkolnego kąpielisko będzie otwarte krócej - od poniedziałku do piątku (14.00 do 19.00) a w weekend (11.00 do 19.00).
A jak kształtują się ceny? W czerwcu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy będzie kosztował 7, a normalny 10 zł. Zaś w weekend odpowiednio 8 i 12 zł.
 
Nieco inaczej kształtować się będzie cena wejściówek w miesiące wakacyjne. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy będzie kosztował 10 zł (normalny 14 zł), a po godz. 16.00 - 8 zł (normalny 12 zł). Z kolei w soboty i  niedziele cena biletu ulgowego wynosić będzie 12 zł (normalny 15 zł), po godz. 16.00 odpowiednio 10 i 14 zł.
 
(alf)
 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również