iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

"...miasto ludzi z pasją" - kim one są?

- Pomysł projektu „Ostrów Wielkopolski - miasto ludzi z pasją” pojawił się spontanicznie. Uznałam, że każdy z nas ma jakieś pasje, którymi warto się podzielić z innymi - mówi Monika Hylińska, pomysłodawczyni projektu.
 
O wspomnianym projekcie pisaliśmy już na naszych łamach - tutaj. Dziś czas przedstawić osoby, które zajęły się jego koordynacją, bowiem o całym przedsięwzięciu zrobiło się już głośno w całym Ostrowie.
 
- Z dziewczynami znamy się od gimnazjum. Mamy różne zainteresowania, ale to co nas połączyło to... zamiłowanie do siatkówki. Odnosiłyśmy mniejsze i większe sukcesy, zarówno na terenie naszego miasta, jak i poza jego granicami - mówi Monika. - W naszych wywiadach zawsze pojawiało się pytanie o pasje, zainteresowania. Od najmłodszych lat interesowałam się szeroko rozumianą grafiką i muzyką, która towarzyszy mi po dziś dzień. Moją przygodę z muzyką rozpoczęłam od gry na gitarze klasycznej, po akustyczną, by w efekcie końcowym sięgnąć po gitarę elektryczną. Zawsze się śmieję, że namiętny romans z gitarą basową rozpocznę po czterdziestce. Obecnie moim największym zainteresowaniem jest chemia, z którą wiążę moją przyszłą karierę zawodową - wyjawia kierownik projektu.
Kolejną osobą, która zaangażowała się w ten projekt, jest Wiktoria Olejniczak. - Interesuję się fotografią, a oprócz tego pasjonują mnie kultury Dalekiego Wschodu. Moją na razie małą pasją są podróże, ale mam nadzieję, że w przyszłości ją rozwinę i odwiedzę właśnie Daleki Wschód, czy Meksyk. Wyżej wymienione to moje dwa główne cele podróżnicze - zdradza Wiktoria, montażysta i kamerzysta.
- Pasjonuję się wieloma dziedzinami sportu - to już słowa Karoliny Nowickiej. - Uwielbiam sporty drużynowe, jak i indywidualne. Największą radość sprawia mi siatkówka, pływanie oraz bieganie. W wolnych chwilach czytam książki oraz śpiewam - dodaje Karolina.
Mamy nadzieję, że chodź w niewielkim stopniu zaspokoiłyśmy ciekawość naszego grona odbiorców. Co prawda przygoda z projektem dobiegła już końca, lecz serie wywiadów są wciąż dostępne na naszych mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że w przyszłości ktoś będzie kontynuował nasze dzieło - mówią zgodnie Monika, Wiktoria i Karolina.
 

 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI