iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Ostrów Wielkopolski

"Gwiazda" na warsztatach w Szklarce Myślniewskiej

2020-08-31 13:08:00

Zdjęcie: grupagwiazda.pl
W Ośrodku Wypoczynkowym w Szklarce Myślniewskiej odbyły się warsztaty taneczne. Wzięły w nich udział dziewczęta z Grupy Baletowej „Gwiazda”. Od 18 do 23 sierpnia ćwiczyły naprawdę intensywnie.

W zgrupowaniu artystycznym uczestniczyły wszystkie tancerki „Gwiazdy”- od najmłodszych do najstarszych czyli razem około sześćdziesięciu młodych pasjonatek tańca, które szlifowały swoje umiejętności pod okiem najlepszych fachowców. Jak co roku, było sporo pracy, ale i zabawy niemało. Zajęcia prowadzili instruktorzy tańca – specjaliści poszczególnych technik tanecznych oraz instruktorzy sportu i akrobatyki. Powstały znakomite choreografie w stylu modern, jazz, w tańcu klasycznym i irlandzkim. Nowością były warsztaty hip-hop oraz latino dance, bardzo entuzjastycznie przyjęte przez tancerki „Gwiazdy”. Nie mogło obejść się też bez tradycyjnych akrobacji, ćwiczeń gimnastycznych i porannego biegania.  Na zakończenie obozu odbył się konkurs „przebieranek” oraz prezentacja wierszyków ułożonych przez wszystkie uczestniczki. Najmłodsze dziewczęta, które wzięły udział w warsztatach po raz pierwszy, otrzymały dyplomy pasowania na tancerkę oraz medale za dzielne przetrwanie całego pobytu. Wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Organizatorem warsztatów było Stowarzyszenie Kulturalne „Gwiazda”, przy wsparciu finansowym Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski oraz Powiatu Ostrowskiego.

Zarząd Stowarzyszenia Kulturalnego „Gwiazda” składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły organizację tego przedsięwzięcia, a w szczególności:

  • kierownikowi – Patrycji Stenderze;
  • wychowawcom: Lucynie Domagała, Agnieszce Sperling, Idze Koszkało, Anecie Szczepaniak i Agacie Judkowiak;
  • pielęgniarce – Monice Jakubowskiej-Stachurskiej.

Dziękujemy firmie „Lazur” z Nowych Skalmierzyc za przekazanie zestawów promocyjnych dla kadry obozu.

Słowa uznania i podziękowanie za współpracę kierujemy do naszych niezawodnych instruktorów: Pawła Michno, Sebastiana Białobrzeskiego, Piotra Białobrzeskiego, Magdaleny Mak-Jeszka, Patrycji Piecz, Rafała Suligi i Laury Kapitaniak oraz Agaty Judkowiak.

Cieszymy się, że tygodniowy pobyt w ośrodku „Cegiełki” był dla wszystkich czasem aktywnego, ale przede wszystkim, bezpiecznego wypoczynku w gronie przyjaciół.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Fotorelacja


Źródło: grupagwiazda.plReklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl