iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

"Chcę państwa zapewnić, ten program zrealizujemy"

Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, spotkał się wczoraj z ostrowskimi dziennikarzami. Towarzyszyli mu politycy Prawa i Sprawiedliwości z regionu.
W spotkaniu wzięli także udział senator Łukasz Mikołajczyk, posłowie Jan Dziedziczak i Tomasz Ławniczak, a także prezes PFRON - Marlena Maląg.
 
 
Marszałek Senatu w swoim wystąpieniu, podobnie jak pozostali goście, zachwalał kandydaturę Łukasza Mikołajczyka, który ubiega się o miejsce w wyższej izbie parlamentu w okręgu nr 95.
 
S. Karczewski odniósł się także do programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. - Musimy doprowadzać do tego, żeby Polska rozwijała się w sposób zrównoważony, żeby Polakom żyło się jednakowo na wsi i w mieście. Na tym nam bardzo zależy - mówił marszałek. - Dbamy bardzo o szkoły, będziemy dbali o szkoły. Stąd fundusz na rozwój szkół. Bardzo nam zależy na rozwoju służby zdrowia, na szpitalach powiatowych - kontynuował polityk. - Został przedstawiony program. Chcę państwa zapewnić, ten program zrealizujemy. (...) Jesteśmy taką formacją, która realizuje program.
 
Spotkanie odbyło się w klubie "Sanacja" w Ostrowie Wielkopolskim.
 
 

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI