iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Samorząd

Nowy sekretarz Nowych Skalmierzyc

2019-07-03 14:07:00

1 lipca obowiązki sekretarza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce burmistrz Jerzy Łukasz Walczak powierzył wyłonionemu na to stanowisko w drodze konkursu Michałowi Ciupce. Tym samym zastąpił on Zdzisława Mielczarka, który z pracą w skalmierzyckim samorządzie pożegnał się wiosną tego roku.

Michał Ciupka ma 41 lat i jest mieszkańcem Nowych Skalmierzyc. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu administracji. Jest absolwentem UAM w Poznaniu na wydziale Prawa i Administracji. Ukończył również podyplomowe studia na Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Integracja Europejska- Agrobiznes i Obszary Wiejskie.

Nowy sekretarz to osoba w gminie powszechnie znana, sprawująca ważną funkcję publiczną w latach 2014-2015, kiedy to był zastępcą burmistrza.  Przygodę z urzędem rozpoczął jednak już wcześniej - w 2005 roku, pracując na stanowisku doradcy w tutejszej filii zespołu doradczego Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. W 2011 roku został pracownikiem etatowym samego Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Pracował kolejno w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich w zakresie prowadzenia spraw obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, następnie był zastępcą burmistrza, zastępcą kierownika USC, a wreszcie samym kierownikiem tegoż referatu.

- Przede mną otwierają się dzisiaj nowe wyzwania oraz oczekiwania. Wierzę, że im podołam, a zaufania, którym obdarzył mnie Pan Burmistrz nie zawiodę. Chciałbym za to i panu i komisji konkursowej podziękować – powiedział Michał Ciupka odbierając z rąk Jerzego Łukasza Walczaka nominację na stanowisko sekretarza.

 

 

 
Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl