iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Ostrów Wielkopolski

Kto zastąpi Mikołaja Kostkę?

2019-01-16 07:55:53

Zdjęcie: umostrow.pl
W związku z decyzją Beaty Klimek, prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, o powołaniu na swojego zastępcę Mikołaja Kostki, dotychczasowego prezesa zarządu Ostrowskiego Parku Przemysłowego, spółka przyjęła złożoną przez niego rezygnację z pełnionej funkcji.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. desygnowało do bieżącego zarządzania spółką Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o. Małgorzatę Sikorę - ekonomistkę i główną księgową, posiadającą odpowiednie uprawnienia oraz 20-letnie doświadczenie w pracy na rzecz ostrowskiego sektora komunalnego, która została oddelegowana do pełnienia funkcji prezesa zarządu.

Decyzje te mają na celu zapewnienie spójności rozpoczętych już wcześniej przez zarządy Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. i Ostrowskiego Parku Przemysłowego Sp. z o.o., działań związanych z planowanym połączeniem obu spółek. Jednym z pierwszych i ważniejszych kroków w tym zakresie było skierowanie do Zarządu Województwa Wielkopolskiego, jako Instytucji Zarządzającej projektem realizowanym przez Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o., wniosku o wyrażenie zgody na przeprowadzenie procesu połączenia przedsiębiorstw, gdyż jest to warunek konieczny do dalszego prowadzenia tego procesu. Po uzyskaniu odpowiedzi Zarządu Województwa Wielkopolskiego władze obu spółek będą podejmować dalsze, właściwe działania.

Docelowa koncepcja połączenia samodzielnej dotychczas spółki Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o. ze strukturami Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. ma doprowadzić do oszczędności oraz jeszcze bardziej efektywnej i spójnej realizacji przedsięwzięć w obszarze miejskiej gospodarki komunalnej zgodnie z założeniami Strategii Centrum Rozwoju Komunalnego na lata 2018-2024.

 
Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl